ВІДЕО-ВІЗИТКА
Це карточка, візитка з вбудованим 2.4-дюймовим ЖК-екраном, динаміком, й акумуляторм (по необхідності з деякими кнопками). Розміри відео-візитки такі ж як і звичайної візитки, тільки в товщину 8мм. Ваша візитна карточка тепер може показувати вашу особисту відео презентацію. З такою відео-візиткою ви можете представити себе і свою компанію, свої продукти і послуги. Це також вразить ваших клієнтів і потенційних ділових партнерів. Клієнти не тільки запамятають цю унікальну презентацію, але й будуть показувати іншим, тим самим доводячи інформацію більш потенційним клієнтам. С таким підходом до візитної карточки добре працює правило, що "Краще один раз побачити, чим сто разів почути".

ВИДЕО-ВИЗИТКА ФОРМАТА 90х50 С 2.4" ЭКРАНОМ

Это стандартная видео-визитка с размером 90 x 50 мм и 2,4 - дюймовым ЖК-экраном (4:3 / 48x36 мм) позволяет воспроизводить видео c неплохим розширением 320х240. Вы можете добавить больше памяти для воспроизведения всех видео, которые вы хотите показать.

ВІДЕО-ВІЗИТКА ФОРМАТУ 90х50 З 2.4" ЕКРАНОМ

Це стандартна відео-візитка з розміром 90 x 50 мм і 2,4 - дюймовим ЖК-екраном (4:3 / 48x36 мм) дозволяє відтворювати відео з непоганим розширенням 320х240. Ви можете добавити більше пам'яті для відтворення всіх відео, котрі ви хочите показати.

Також Вам може бути цікаво

Відео-листівка

Відео-листівки, відео-альбоми для привітань близьких людей або колег по роботі.

Відео-брошура

Рекламні або презентаційні відео-брошури для реклами вашого продукту або презентації нової концепції.

Відео-коробка

Відео-коробки для упаковки рекламних матеріалів або зразків продукції.

Зв'язатись

Київ, вул.Вацлава Гавела 8

+38 (068) 702 12 58

sales@vcard.com.ua

Карта

© 2019 VCard Company. All Rights Reserved.

Offcanvas menu